اجاره ویلا در رودسر

اجاره ویلا در رودسر

اجاره ویلا در رودسر

250هزار تومان روزانه

كد ملك :

 SBM-6083-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

2

متراژ

100 مترمربع

شرح

اجاره ویلا در رودسر

برای اجاره ویلا در رودسر شما مسافران گرامی شهر ما میتوانید از سایت گیلان سوئیت دیدن کرده و نسبت به اجاره ویلا ساحلی در رودسر متناسب با سلیقه‌ی خود اقدام کنید . ویلا ساحلی رودسر از خدماتی است که مجموعه‌ی گیلان سوئیت برای اقامت مسافران در شهرمان با بهترین خدمات در نظر گرفته است .

توضیحات ویلا برای اجاره ویلا در رودسر

ویلای مورد نظر برای اجاره ویلا ساحلی در رودسر در رحیم آباد واقع شده است و جزء ویلاهایی است که نسبت به امکانات بسیار آن با قیمت ارزان به اجاره داده میشود . این ویلا برای اجاره ویلا در رودسر دارای 500 متر مربع زمین و دارای 100 متر مربع ساختمان هست و این ویلا دارای دو طبقه میباشد و شامل دو اتاق خواب میباشد . ظرفیت استاندارد این ویلا شش نفر تعیین شده است و حداکثر ظرفیت ویلا برای اجاره ویلا ساحلی در رودسر ده نفر اعلام شده است . ویوی ویلا رو به جنگل بوده و دارای ویوی های متنوعی است که میتوان به ویو روبه کوهستان و کوهپایه و همچنین ویو رو به شهر و روستا را نام برد . اگر به دنبال ویلا ساحلی رودسر میباشید میتوانید با مشاوران ما در تماس باشید . ویلا دربست بوده و فاقد پارکینگ میباشد ولی دارای حیاط و فضای سبز است که این ویلا را برای اجاره ویلا ساحلی در رودسر مسافر پسند کرده و مسافران زیادی را به سوی خود جذب میکند و همچنین این ویلا دارای محوطه بازی برای کودکان بوده که از مزیت های ویلا به حساب می آید . سالن ویلا دارای مبلمان راحتی ، تلویزیون ، آنتن ، تراس و بخاری گازی میباشد . آشپزخانه ویلا اپن بوده و اجاق گاز و یخچال و ظروف آشپزی برای ویلا مهیا شده است . سرویس بهداشتی و حمام ویلا مجزاست و سرویس فرنگی در ویلا وجود دارد .

ظرفیت ویلا برای اجاره ویلا ساحلی در رودسر

ظرفیت ویلا برای اجاره ویلا در رودسر از طرف میزبان آن شش نفر تعیین شده است ولی ویلا ظرفیت پذیرش تا ده نفر را دارا میباشد .

فضای خواب ویلا برای ویلا ساحلی رودسر

ویلا دارای دو اتاق میباشد و دارای بهار خواب با دید بسیار زیبا نسبت به جاده و با مساحت 30 متر مربع است . اتاق خواب شامل تخت و سرویس خواب میباشند و همچنین امکانات رفاهی نظیر اتو و جارو برقی برای ویلا در نظر گرفته شده است .

مسافران گرامی شما میتوانید برای اجاره ویلا در رودسر و اجاره ویلا ساحلی در رودسر ( ویلا ساحلی رودسر ) با مجموعه‌ی گیلان سوئیت تماس گرفته و ویلای مورد نظر خود را از بین ویلاهای موجود پیدا کرده و سپس اقدام به رزرو کنید .

اگر این واحد را انتخاب کرده اید و به انتخاب خود اطمینان دارید می توانید برای رزرو سوئیت و ویلا  و دریافت راهنمایی های بیشتر همین لحظه باما تماس بگیرید
تماس باما: 09917778121

0/5 (0 دیدگاه)
Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره ویلا در رودسر ، اجاره ویلا ساحلی در رودسر ، ویلا ساحلی رودسر
Author Rating
51star1star1star1star1star

یادداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سوئیت و ویلا در گیلان شمال
اجاره سوئیت