اجاره روزانه ویلا در صومعه سرا

اجاره روزانه ویلا در صومعه سرا

اجاره روزانه ویلا در صومعه سرا | اجاره روزانه ویلا صومعه سرا | مراکز اقامتی صومعه سرا

200هزار تومان روزانه

كد ملك :

 SBM-6020-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

2

تعداد حمام

1

پاركينگ

1

متراژ

60 مترمربع

شرح

اجاره روزانه ویلا در صومعه سرا

مجموعه‌ی گیلان سوئیت یکی از موفق تر ین مجموعه هائی است که در حوزه اجاره روزانه ویلا در صومعه سرا ، اجاره روزانه ویلا صومعه سرا به فعالیت پرداخته است . شما مسافران گرامی برای مشاوره گرفتن جهت مراکز اقامتی صومعه سرا میتوانید با ما در تماس بوده و در کمترین زمان ممکن ویلای مورد نظر خود را پیدا کنید .

توضیحات ویلا جهت اجاره روزانه ویلا در صومعه سرا

ویلا برای اجاره روزانه ویلا در صومعه سرا دارای 1200 مترمربع زمین و 60 متر مربع ساختمان و در 25 کیلومتری رشت قرار گرفته است . ویلا یک طبقه بوده و شامل دو اتاق است . ظرفیت استاندارد این ویلا طبق گفته‌ی میزبان دو نفر اعلام شده است ولی تا سقف چهار نفر نیز میتوان ظرفیت را در نظر گرفت . محیط خارجی ویلا برای اجاره روزانه ویلا صومعه سرا ویویی روبه روستا دارد و ویلا از نوع جنگلی است . در بالکن ویلا فرش و پشتی برای استراحت مهیا شده است و شما مسافران گرامی میتوانید در ظهر تابستان در بالکن ویلا شاهد مناظر بکر صومعه سرا باشید . وجود باغچه و گل و گیاهان با طراوت در محیط بیرونی ویلا و در بالکن باعث شده است تا ویلا نظر هر مسافری را که قصد دارد در مراکز اقامتی صومعه سرا اسکان داشته باشد را به خود جلب کند . این ویلا برای کسانی که ماهی گیری را دوست دارند بسیار مورد ایده آلی میباشد زیرا رودخانه‌ی سیاه درویشان یکی از بهترین رودخانه‌ها برای ماهی گیری است . سالن دارای مبلمان و تلویزیون معمولی ، پنکه سقفی ، بخاری گازی بوده و آشپزخانه امکاناتی نظیر کابینت ، میز ناهارخوری 4 نفره ، ظروف آشپزخانه برای چهار نفر و یخچال را شامل است همچنین آشپزخانه کلیه لوازم پخت و پز و سرو برای چهار نفر را به طور کامل دارد . سرویس بهداشتی و حمام مجزا از هم میباشند و لباسشویی در حمام برای آسودگی مسافران گرامی مهیا شده است.

ظرفیت ویلا جهت اجاره روزانه ویلا صومعه سرا

ظرفیت ویلا برای تعداد نفرات دو نفر تعیین شده است که میزبان آن حداکثر ظرفیت را برای اجاره روزانه ویلا در صومعه سرا چهار نفر اعلام کرده است.

فضای خواب ویلا برای اجاره روزانه ویلا صومعه سرا

اتاق خواب این ویلا برای مسافران که میخواهند در مراکز اقامتی صومعه سرا اسکان داشته باشند دارای یک تخت خواب دو نفره بوده و ویویی رو به جنگل دارد و اتاق دارای کمد بوده و امکاناتی نظیر جاروبرقی نیز در آن فراهم گردیده است.

برای رزرو مراکز اقامتی صومعه سرا این ویلا تنها انتخاب شما نمی باشد و شما مسافران عزیز میتوانید از سایت گیلان سوئیت دیدن کرده و متناسب با سلیقه‌ی خود اقدام به رزرو کنید . برای اجاره روزانه ویلا صومعه سرا همکاران ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما میهمانان شهر ما میباشند .

اگر این واحد را انتخاب کرده اید و به انتخاب خود اطمینان دارید می توانید برای رزرو سوئیت و ویلا  و دریافت راهنمایی های بیشتر همین لحظه باما تماس بگیرید
تماس باما: 09917778121

0/5 (0 دیدگاه)
Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره روزانه ویلا در صومعه سرا | اجاره روزانه ویلا صومعه سرا | مراکز اقامتی صومعه سرا
Author Rating
51star1star1star1star1star

یادداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سوئیت و ویلا در گیلان شمال
اجاره سوئیت