اجاره خانه روستایی در صومعه سرا

اجاره خانه روستایی در صومعه سرا

اجاره خانه روستایی در صومعه سرا | اجاره روزانه خانه در صومعه سرا | اجاره سوئیت در صومعه سرا | اجاره روزانه سوئیت در صومعه سرا, اجاره روزانه ویلا در صومعه سرا | اجاره روزانه ویلا صومعه سرا | مراکز اقامتی صومعه سرا

300هزار تومان روزانه

كد ملك :

 SBM-6026-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

3

تعداد حمام

1

متراژ

230 مترمربع

شرح

اجاره خانه روستایی در صومعه سرا

مجموعه‌ی گیلان سوئیت مفتخر است با ارائه‌‌ی اجاره خانه روستایی در صومعه سرا ( اجاره روزانه خانه در صومعه سرا ) میزبان شما مسافران گرامی در شهر ما باشد . گیلان سوئیت در تلاش است تا رضایت مسافران گرامی در زمینه‌ی اجاره سوئیت در صومعه سرا را به دست آورد و اقامتی به یاد ماندنی در شهر ما برای شما مسافران گرامی رقم زند . از دیگر خدماتی که تیم گیلان سوئیت برای مسافران در نظر گرفته است اجاره روزانه سوئیت در صومعه سرا میباشد که برای سفرهای کوتاه مدت در نظر گرفته شده است.

توضیحات اقامتگاه برای اجاره خانه روستایی در صومعه سرا

ویلای مورد نظر برای اجاره روزانه خانه در صومعه سرا نمونه ای از ویلای سنتی و مدرن میباشد و اقامت در این ویلا جهت اجاره سوئیت در صومعه سرا انسان را به زمان های گذشته و به دور از هیاهوی زندگی مدرن میبرد . محیط بیرونی ویلا برای اجاره روزانه سوئیت در صومعه سرا بسیار امن و آرام بوده و مناسب برای مسافران است که میخواهند به دور از شلوغی چند روزی را در محیطی آرام اسکان داشته باشند . ویلا برای اجاره خانه روستایی در صومعه سرا دارای 250 متر مربع زمین و 230 متر مربع ساختمان میباشد که اقامتگاه دو طبقه بوده و دارای سه اتاق میباشد . این ویلا برای اجاره روزانه خانه در صومعه سرا دارای سه ویو رو به جنگل ، رودخانه و روستا دارد . از مزیت های این ویلا دربست بودن آن است که این مزیت بر مسافر پسند بودن ویلا افزوده است . از امکانات رفاهی ویلا برای اجاره روزانه سوئیت در صومعه سرا میتوان به مبلمان راحتی که در بالکن و داخل خانه فراهم شده است اشاره کرد . ویلا برای اجاره خانه روستایی در صومعه سرا دارای سرویس بهداشتی ایرانی بوده و سرویس فرنگی سیار نیز دارد که سرویس در خارج از خانه قرار دارد . میز ناهار خوری و کابینت ، یخچال و اجاق گاز در آشپزخانه برای اجاره روزانه خانه در صومعه سرا وجود دارد همچنین لوازم جهت پخت و پز و سرو برای شش نفر مهیا شده است . پنکه سقفی و بخاری گازی و کولر اسپلیت از دیگر امکانات این ویلا برای اجاره روزانه سوئیت در صومعه سرا میباشد .

ظرفیت ویلا برای اجاره روزانه خانه در صومعه سرا

ظرفیت استاندارد ویلا جهت اجاره سوئیت در صومعه سرا شش نفر در نظر گرفته شده است که با توجه به متراژ زیاد ویلا میزبان تا سقف دوازده نفر نیز میهمان قبول میکند .

فضای خواب ویلا برای اجاره سوئیت در صومعه سرا

ویلا جهت اجاره روزانه سوئیت در صومعه سرا دارای دو اتاق خواب میباشد که در هر اتاق خواب دو عدد تخت تک نفره برای استراحت مسافران در نظر گرفته شده است . اتاق خواب شامل پنجره رو به جنگل بوده و سیستم گرمایش بخاری برای اتاق در نظر گرفته شده است . در هر اتاق دو عدد صندلی برای رفاه مسافران قرار داده شده است . برای نظافت اتاق جهت اجاره سوئیت در صومعه سرا میزبان جارو برقی نیز در نظر گرفته است .

برای دیدن سایر ویلا‌ها جهت اجاره روزانه سوئیت در صومعه سرا میتوانید از سایت دیدن کرده و سپس نسبت به رزرو اقدام کنید .

0/5 (0 دیدگاه)
Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره خانه روستایی در صومعه سرا | اجاره روزانه خانه در صومعه سرا | اجاره سوئیت در صومعه سرا | اجاره روزانه سوئیت در صومعه سرا
Author Rating
51star1star1star1star1star

یادداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سوئیت و ویلا در گیلان شمال
اجاره سوئیت